Seferihisar Kavakdere Tente

Kavakdere Tente

Sabit tente, piyasa üzerinde genellikle direk üzerine gerilmiş brandalardan oluşur şekilde bulunmaktadır. Kavakdere tente çeşitleri tentelerin boyutuna, işlevine ve teknik özelliklerine göre değişim göstermekte ve bu doğrultuda da fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Sabit Tente pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma açık yapılar olduğundan her türlü fiyat aralığında kamelyayı bulmak mümkündür. Efor tente piyasa koşullarına göre en ucuz kamelyaları bünyesinde barındırmakta ve söz konusu bu kamelyalara alıcının istekleri doğrultusunda eklemeler yaparak satışa hazır konuma getirebilmektedir. Sabit Tente üretimini ve satışını pek çok firma yapmaktadır. Fakat hem ucuz hem de kaliteli Lokanta Sabit Tentesi yalnızca efor tente satın alınabilmektedir. Kamelyaların sıklıkla kullanıldığı alanlara göz attığımızda ise ilk önce tanıtım amaçlı olan kullanımları görmekteyiz. Özellikle festivallerde ve panayırlarda promosyon amaçlı kullanılan kamelyalar oldukça fazladır. Firmalar, kurulumu ve maliyeti düşük olduğu için kamelyaları tercih etmekte ve ürün ile hizmet tanıtımlarını bu kamelyalar içerisinde yapmaktadırlar. Aynı şekilde belediyelerde düzenledikleri etkinlikleri genellikle kamelyalar içirisinde yaparlar. Sebebi ise kamelyaların ucuz, kolay taşınabilir olmasıdır. Belediyeler süreli işler ve etkinlikler yaptıkları için onlara en uygun sistem ucuz olan kamelya modellerini kullanmak olmaktadır.

Seferihisar kavakdere tente modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz bir yer olan Seferihisar tente, internet sitesi üzerinden her daim satışa hazırdır. Kafanıza takılan ve sormak istediğiniz sorular için de online destek sunan efortente.com ekibi, kaliteyi uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturmaktadır.

Kavakdere Tente Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70 lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Seferihisar Tente Kumaşı

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

Kavakdere Tente Fiyatları

Size en uygun tente modeli ve tente fiyatlandırması için hemen bizimle iletişim kurun. Uzman ekiplerimiz ücretsiz keşif hizmeti ile sizlere en uygun fiyatı sağlayacaktır.

 

Hemen Ara
WhatsApp Destek