Seferihisar İhsaniye Tente

İhsaniye Tente

Kebapçıların önünde açık alan oluşturmak isteyenler için İhsaniye Tente ideal bir seçimdir. İşletmenin önüne yapılacak olan tentenin altına koyulacak olan masa sandalye sayesinde müşteriler için daha fazla alan açılacaktır. Aynı zamanda açık havada yemek keyfi sunulacaktır. Bu alan tente ile kapatıldığı için olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecektir.

Başarılı bir lokanta, kafe veya restoran, müşterilerine mekanlarının modaya uygun, davetkar ve açık havada yeme içme imkanı sunmak gibi artıları ile ortaya çıkmaktadır. Güneşli havalarda kim güneş altında yemeğini yemek ister ki? Yada yağmurlu bir bahar gününde…  Son model tentelerimiz mekanın dışında fazladan keyifli bir alan yaratmakla kalmaz müşterilerinize huzurlu bir ve keyifli bir yemek ortamı da sağlar. Mutlu ve keyifli bir şekilde ayrılan ziyaretçileriniz sizin daimi müşterileriniz olacaktır.

Seferihisar İhsaniye Tente Modelleri

İhsaniye tenteleri oldukça farklı şekillerde olabilmektedir. İşletmenin önündeki alanın büyüklüğü, tente modeli ve tentenin çalışma aksamı gibi sebeplerle tente fiyatları farklılık gösterir. Tentenin otomatik ya da manüel olması fiyatı yakından etkileyecektir. Otomatik mafsallı seferihisar tente fiyatları daha pahalıdır. Çünkü bu tentelerde açıp kapatmak için insan gücü makine gücü yani elektrik kullanılır.

Tenteler nispeten maliyetli ürünlerdir. Bir kez aldığınız ürün onlarca yıl size eşlik edecektir. Bu yüzden mutlaka kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Dayanıklı bir tenteyi senede bir kez temizleyerek ömür boyu kullanabilirsiniz.

İhsaniye Tente Fiyatları

Kebapçı tenteleri direkt olarak müşterilerin gözüne hitap etmektedir. Bu nedenle kaliteli olmasının yanı sıra estetik ve şık olmalıdır. Kebapçılar için açık renk ve tek renk tenteler oldukça revaçtadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak için otomatik tenteler kullanılır.

İhsaniye tente modelleri arasından işletmeye uygun seçim yapabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda özel üretim yapmaktayız. Böylece tente mekan ile bütünleşecektir.

Seferihisar İhsaniye Tente Servis

Firmamız uzun yıllardır profesyonel olarak tente üretimi yapmaktadır. Siparişinize özel olarak istediğiniz şekilde tente imal edilmektedir. Bu sektördeki bilgi ve deneyimimiz ile en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Tente imalatçıları olarak sizlere avantajlı alışveriş fırsatı veriyoruz. Kaliteli, şık, dayanıklı mafsallı tenteler sayesinde müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız. Daha fazla müşteri kazanırken, müşterileriniz için açık hava alternatifi de sunmuş olacaksınız.

Hemen Ara
WhatsApp Destek